+355 69 405 99 44
OFERTË!

Box Spring

229.00419.00

Dysheku ka strukture sustash te veshura me filter dhe te pavarura nga njera-tjetra dhe dy shtresa Aqua Fresh( Poliretan).

Clear
SKU: Kategoria: ,

Informacion shtesë

Permasa

160×190, 90×190