+355 69 405 99 44

Memory Camomilla

Category:

Përshkrimi

Memory Camomilla

Perbehet nga  Memory Form me ekstrakte kamomili….produkti eshte antialergjik dhe  antibacterial…materiali ka ndjesi butesie. I pershtatshem per persona qe preferojne  nje jastek te larte…

 

Permasat: 72x42x15